Likimo transformacija


Žmogus ateina į seminarą galvodamas tik apie savo „aš noriu“. Ko jis gali norėti? Sveikatos, pinigų, vaikų gerovės, suvokimo kokia jo socialinė padėtis, tai yra to, ką įprasta vadinti pašaukimu. Gali būti taip, kad jam niekaip nepavyksta sutikti savo antrosios puselės arba pagerinti santykius santuokoje. Būna daug skirtingų norų. Klausimai, problemos atsiranda tada, kai yra „aš noriu“, o supratimo, kaip tą norą realizuoti, nėra. Seminare mes sujungiame „aš noriu“ su „aš galiu“.

Kartais būna priešingai: žmogus turi daug resursų, turi viską. Bet neturi supratimo, ką su tuo daryti, nebeturi gyvenime tikslo, nebejaučia „ gyvenimo skonio“ . Tada reikia sujungti jo „aš galiu“ su „aš noriu“.

Žinoma, seminaro metu aš atsakau į klausimus, kuriuos užduoda žmonės, bet svarbiausia - tai technologija. Seminaras vyks dvi dienas ir pasibaigs. Pirmadienį Dmitrijaus šalia nebus, o klausimai vis atsiras nauji ir nauji. Todėl turi likti technologija, kuri paaiškina, kaip savarankiškai atsakyti į klausimus, kaip išspręsti savo problemas, kaip siekti trokštamų tikslų ir svajonių.

Svarbiausia, ką aš suteikiu seminare, tai -technologija. Ji paaiškina, kaip savo kasdienybėje pritaikyti universalius principus, nustatančius absoliučiai visus procesus, vykstančius mūsų Visatoje. Tai yra tos žinios, kurias vadina „šviesa“, nes jos iš karto apšviečia visus tamsiausius dabarties, praeities kampelius ir kelią į ateitį.

Aš neišradau šios koncepcijos. Aš pats su šiomis žiniomis susipažinau daugiau nei prieš dvidešimt metų ir palengva jas pradėjau taikyti. Chiromanto praktika man suteikė galimybę palyginti daugybės žmonių likimus su šiomis įgytomis žiniomis, stebėti, kaip keletas esminių principų nulemia absoliučiai visus įvykius. Dabar aš dalinuosi savo stebėjimų rezultatais.

Seminaro programoje pati svarbiausia yra autorinė koncepcija, pavadinta „Matrioška“ (todėl ir turime tokį mūsų projekto logotipą - matriošką). Ji labai detaliai ir paprastai paaiškina, kaip universalūs principai veikia kiekvieną mūsų gyvenimo sferą. Ši koncepcija, tai „raktas“ į visų mūsų klausimų bei problemų sprendimą. Antroji seminaro dalis skirta universaliai problemų sprendimo sistemai, skirtai spręsti problemoms, kurios turi tikslų pradžios laiką.

Trečioje dalyje aš greitai peržiūrėsiu visų dalyvių rankas, kad kiekvienam nurodyti pagrindinius įpročius, charakterio bruožus, kurie lemia pagrindinius jo likimo vingius. Vėliau apie tai papasakosiu. Žinoma, visas dvi dienas atsakinėsiu į dalyvių klausimus.

Paskaita „Klausimų ir atsakymų vakaras“

Dmtrijaus Trockio paskaitos vyksta dieną prieš kiekvieną seminarą. Nors visų paskaitų pavadinimas tas pats – „Klausimų ir atsakymų vakaras“ - jų tematika skiriasi. Tematiką padiktuoja tie žmonės, kurie ateina į šiuos susitikimus. „Kaip ištekėti?“, „Iš kur paimti pinigų?“, „Koks mano gyvenimo tikslas?“, „Kaip suprasti savo pašaukimą?“, „Kaip pasveikti nuo sunkios ligos?“ - tokie ir panašūs klausimai gvildenami „Klausimų ir atsakymų vakaruose“.